دسته سيمهاي خودرو - محصولات - شرکت طراحی مهندسی مهرگان پهنه

درباره ما

شركت طراحي مهندسي مهرگان پهنه در سال 1375 تأسيس شده و فعاليت صنعتي خود را با توليد قطعات خودرو در سال 1376 با مجموعه چراغ كابين ولوو آغاز نمود. با گسترش دامنه توليدات شركت، مجموعه درخت سيم هاي خودرو و دسته راهنما نيز به تنوع توليدات شركت اضافه گرديد و در حال حاضر به عنوان يكي از سازندگان فعال در زمينه توليد قطعات خودرو با 120 نفر پرسنل فعاليت مي نمايد.

دسته سيمهاي خودرو

دسته سيمهاي خودرو #1دسته سيمهاي خودرو #2دسته سيمهاي خودرو #3دسته سيمهاي خودرو #4دسته سيمهاي خودرو #5
تمامي فرامين داخل خودرو از طريق دسته سيمهاي مربوطه به نقاط مختلف (مصرف كننده ها) ارسال مي شود. برخي از اين دسته سيمها عبارتند از: EMS، داشبورد، محفظه موتور، شاسي، دينام، پنل داشبورد، بلندگو، چراغ سقف، انژكتور و .....
علاوه بر محصولات نامبرده ، قابليت توليد دسته سيمهاي خودرو در انواع مختلف در اين شركت وجود دارد.
طراحي اوليه اين دسته سيمها توسط خودروساز انجام شده و سپس نقشه هاي مهندسي آن تهيه شده و براي توليد به شركت مهرگان پهنه ارائه مي شود. سيم، سرسيم، سوكت، چسب، لوله خرطومي و ... اجزاء تشكيل دهنده اين دسته سيمها مي باشند كه بخشي از آن از خارج از كشور و بخشي ديگر از تأمين كنندگان داخل كشور خريداري شده كه پس از انجام فعاليتهاي آماده سازي، مونتاژ مي گردد. از ماشين آلاتي كه براي توليد اين محصولات استفاده مي شود مي توان از دستگاههاي برش و پرچ اتوماتيك (Komax)، دستگاههاي سرسيم زني، دستگاههاي برش سيم، لوله خرطومي و انواع روكشهاي PVC و ... نام برد.


- دریافت فایل


تاریخ : 1391/2/16 | 18675 بازدید